VDworld.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VDworld.!

We're back, bitches!!
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 7:19 pm

Sukrizena, nieko nebesakydama, iš po to "Beka", - Taip, manau, reikia, kaip nors jiems pranešti, - palinksi, - Arba tiesiog reikia leisti jiems patiems jos pasigesti, tuomet kils mažas sukilimas mieste, juk dingo jų brangioji Elenytė, - nusijuokia įsivaizduodama tą vaizdą, - Ne, Katherina, tu viena nesusitvarkysi, todėl Kol'ai pasilik čia, nenoriu rizikuoti, - visgi pripažinkim, Kath nėra jau tokia stipri,.
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 7:21 pm

Nepatraukia ji tos rankytės, kuri laiko Kateriną apkabinusią, netrukdo ji jai,- man ir be jo smagu,- sukrizena ir atsigeria konjako. Išgirdo aišku tą "vat kad ir ši", bet nieko nesupratusi, kiek suraukė antakius. Greit juos atleido, kad nepatrauktų dėmeisio,- susitvarkysiu, nesijaudink,- numoja rankute, ir pažvelgia į tuodu. Klausosi Rebekos, ir kiek suraukia antakius,- gal geriau jie patys susipranta, o jei ne, palengvinsim užduotį,- linkteli. Tada kiek susiraukia,- rizikuoti?- kilsteli antakius,- nepasitiki manimi?- pažvelgia į Rebeką ir klausiamai pažvelgia į ją. Nu jau, tikrai.. Kath nebuvo tokia stipri, kaip ten tarkim Rebeka ar Kol'as, bet jau tikrai ji atrodė stipti prieš tarkim Deimoną ar Stefaną..
Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 7:36 pm

Sėdėjo sau ramiai, kiek pažvelgė į tuos susikabinusius balandėlius ir šyptelėjo, nežinojo ji aišku nieko, kad šie ten kažkaip bendrauja, bet kažkaip nujautė, ji kad kažkas čia ne taip tarp jų, Reb, juk viską nujaučia, bet žinoma, nieko nesąko ir nesikiša, - Taip, palaukim kiek nors, jei kas, aš pati išrėšiu į akis, tam akiplėšai Damon, kad nužudžiau jo mylimąją, - sukrizena, truputi atsigerdama viskio, - Na, supranti, Katherina, žinau, kad tu už salvatores stipresnė, bet jie nėra kvaili ir jei puls kartu, o jei dar ne vieni, nesusitvarkysi, nevieta ir ne laikas būti optimistais, - pažvelgusi į Kath, šypteli taip draugiškai, kad ši suprastu, nors žino, kad ji toliau raukysis, toks jau Kath būdas.
Atgal į viršų Go down
KOL MIKAELSON
KOL MIKAELSON
Kaboom!

•Pribumbasinau : 79
•Apkabinu♥ : 0
•VDworld'e esu nuo : 2012-02-26
•Gyvenamoji vieta : Mystic Falls
•Pomėgiai : Kankinti bejėgęs mergeles

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 7:53 pm

-O pala yra Elenutės kūnas užkalbėtas kuom ar ne? ar jis ten tiesiog pūna?-nusijuokė,nežada jis paskui taip netyčia valyt rūsio,kuriame būtų supūdytas ir smirdantis žmogus.-Manau reikėtu paskubėti kad jie greičiau sužinotu-šyptelėjo.-nesiraukyk Katuk,jei ateis Salvatores aš iš šono stebėsiu ir leisiu tau su jais susidoroti,-šyptelėjo
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 8:02 pm

- Tai pranešk, nes man atsibodo laukti,- linkteli. Išklausiusi Rebeką, Kat antakiukai susiraukia,- per maskarad susitvarkiau, susitvarkysiu ir dabar,- pavarto akis. Aišku Rebeka nieko apie jį neturėjo žinoti, nes tuo metu ji gulėjo kape, su durklu širdyje. Kol'as taip pat. Ooj, kaip ja ji nepasitiki, nepatink taip Katinukui žaist.
Išgirdusi Kol'ą Katerina sukrizena,- pūna, nebent noėtum balzamuoti jį,- nusijuokia,- tai kam tada tu čia, jei man reikės vienai tvarkytis?- kilsteli antakius.
Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyTr. 02 29, 2012 8:04 pm

- Tiesiog puvą, bet man tai nerūpi, man visvien, jie ją prikels, ar palaidos, - pagūščioja petukais, neįdomu visai jai, ką nori, lai sau daro su ja, jai mažiausiai rūpi, kiek šios kūnas bus sugedęs, gal visai neblogai būtų kokį zombi padaryti Elenutę, tada tikrai ją tokia šlykštukę mažai, kas temylėtų, dėl ko ji ten labai jau giriasi, oi pati ji tada kentėtų, - Ooo...pasirodo moki, bent kažkiek džentelmenu pabūti, pagirtina, - sukrizena pakraipydama lūpytes nusistebėdama.
Atgal į viršų Go down
KOL MIKAELSON
KOL MIKAELSON
Kaboom!

•Pribumbasinau : 79
•Apkabinu♥ : 0
•VDworld'e esu nuo : 2012-02-26
•Gyvenamoji vieta : Mystic Falls
•Pomėgiai : Kankinti bejėgęs mergeles

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyKv. 03 01, 2012 6:09 pm

-Tai Bekut judink savo subinėlę ir lėk pranešt Salvatorems apie Elenutės mirtį-palinksėjo,norėjo jis veiksmo o ne su dvejom merginom svetainėj sedėt.Nors paguoda kad jo išprievartaut nenori jos.Nebloga įdėją su zombiu,bet va suras kokį grožio burtą ir zombio nebebus ir vėl visi į ją žiūrės.-Aš juk visados džentelmenas-nusišypsojo
Atgal į viršų Go down
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyKv. 03 01, 2012 7:54 pm

- O tu man neaiškink, atsirado čia vadovas, - pabaksnoja į jį pirštuku ir nusijuokia iš broliuko, nors jis ir jos brolis, bet ji vistiek neklauso niekieno nurodymų, tokia jau ji kaprizinga buvo nuo pat mažumės, - Taip, taip, tarkim toks ir esi, - krizena, juk nepradės dabar čia prie Katherinos vardint jo nemandagaus elgesio pavyzdžius, - O gal reiktu, nulaužti jos pirštuką ir kaip dovanėlę nusiųsti paštu,- sukrizena atsigerdama martinio, oi žiauroka ta Reb.
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyPen. 03 02, 2012 7:02 pm

Klausosi, ką tie du šneka, kartais atsigerdama gėrimo. Kartais pažvelgia į Rebeką, kartais į Kol'ą ir laukia, kol jie čia pradės į temą ką nors šnekėt.
Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
KOL MIKAELSON
KOL MIKAELSON
Kaboom!

•Pribumbasinau : 79
•Apkabinu♥ : 0
•VDworld'e esu nuo : 2012-02-26
•Gyvenamoji vieta : Mystic Falls
•Pomėgiai : Kankinti bejėgęs mergeles

Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 EmptyPir. 03 05, 2012 7:03 pm

Atsibodo jam čia sedėt ir nieko neveikt-Jūs pranešit Salvatoriams ar man pranešt? nes jau užkniso laukt-pavarto akis ir dar užmetą į laikrodį akeles ir vėl pavarto jas
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Svetainė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 

Svetainė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
VDworld.! :: Kat!-