VDworld.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VDworld.!

We're back, bitches!!
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Įėjimas'išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyŠt. 02 25, 2012 6:36 pm

Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyAntr. 02 28, 2012 6:37 pm

Grįžo namo, dar vis bemaigydama telefoną. Įsikišusi jį pagaliau į kišenę, Katerina pažvelgia sau per petį atgal, ar dar neateina Rebekah. Visgi, tos čiūvakės gi senai nematė, pasiilgo visokių intrigų su ja. Kažkaip neketino eit į namč, nes visgi tuoj reiks atidaryt duris. Ir jai labai buvo įdomu sužinot, kas ten tokio įdomaus, kad net suintriguotų Kateriną.
Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyAntr. 02 28, 2012 6:46 pm

Atsiranda čia griet su Elena rankose, prie Kath durų. Pažvelgia į Katheriną ir nusišypso savo bitch smile, - Labuka, mieloji, matai, ką turiu, lyg ir tave, lyg ir ne tave, - nusijuokia viena rankyte paleisdama lavoną,viena rankyte dar tebelaiko, - Sooo...Kadangi aš gyvenu ne viena, ir mano brolis in Elenos team priklauso jau, ir prisiminus senus mūsų laikus, vis dėl to pasitikiu tavimi ir nusprendžiau, kad tu vėl man būtum puiki kompanionė blogiems dabeliams, - linkteli atsidūsdama, - Pas tave laisvas rūsys?, - kaip niekur nieko paklausia ir pažvelgia į duris, kurios turėtu jau atsidaryti.
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert
Elena Gilbert
I think everybody is nuts.

•Pribumbasinau : 1185
•Apkabinu♥ : 17
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-15
•Amžius : 30
•Gyvenamoji vieta : Mystic Falls
•Pomėgiai : Visiem knisti prota su tuo savo gerumu.

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyAntr. 02 28, 2012 6:50 pm

Elena visai jau nebeturejo jegu ir jos sirdutes plakimas kiekviena sekunde vis silpo ir silpo, juk tiek kraujo jai nuleido, ahh, letai uzmerke akytes saulele paskutini karta ir atsijunge, viskas, ate ate Gilbert.
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyAntr. 02 28, 2012 6:58 pm

Pamačiusi Rebeką, Katerina šypteli, pagaliau pamatydama, po šitiek metų, šitą mergyčką. Jos rankose pamačiusi jau kaip ir gyvą, kaip ir negyvą Eleną, Katerina šiek tiek išsižioja iš nuostabos,- o tu neleidi laiko veltui,- sukrizena, pažvelgdama į Rebeką,- sveika,- pasisveikina, kai šioji prieina arčiau jos. Pažvelgusi į Eleną, kuriai buvo taip gerokai išdraskytas kaklas, Katerina šypteli, taip ingorindama tuos vėlesnius žodžius. Klausėsi tos visos "istorijos" žiūrėdama į Eleną, ir šiek tiek šypsodamasi,- na taip, manimi galima pasitikėti,- paako kiek sarkastiškai pažvelgdama į Rebeką, bet va tada nusuka akutes vėl į Eleną. Aišku, jinai Rebekos neišduotų, nes a) eeei, gerai turėt originalą drauguose, ir b) nes visgi su tais originalais nelabai apsimoka pyktis.. išgirdusi apie kompanijonę, Katerina vėl pakelia trumpai akutes į Rebeką, o tada vėl nuleidžia į numirėlį,- laisvas,- taip trumpai pasako, o tada jau normaliai pažvelgia į Rebeką. Priėjusi prie durų, Katerina jas praveria, kad Reb su Ele galėtų normaliai įeit.
Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyAntr. 02 28, 2012 7:27 pm

Sukrizena, - Juk žinai, Kathinka, kad su manim nėra kada nuobodžiauti, o ta tavo kopija tikrai man pabodo savo kvailumu, - palinksi pavartydama akytes, net dabar Reb galvytėi skamba tas cyplus tos mergičkos balsas. Išgirdus tą Katherinos sarchastišką pasakymą, nusijuokia pažvelgdama į ją, - Žinau, tave Kath ir žinau, kada tau naudinga ir kada ne, - palinksi sukrizendama. Jai atidarius duris, Rebeka įžengia vidun su Elena rankose ir jau žinodama kelią nueina kur reikia.
Atgal į viršų Go down
Katherine Pierce
Katherine Pierce
some people just need a hug. around the neck... with a rope

•Pribumbasinau : 1482
•Apkabinu♥ : 16
•VDworld'e esu nuo : 2011-10-26
•Gyvenamoji vieta : Pastovios gyvenamosios vietos neturi.
•Pomėgiai : Tampyti katiną už ūsų, manipuliuoti, žaisti kitų gyvenimais.

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyAntr. 02 28, 2012 7:31 pm

Nieko jai nebesako, tiesiog kai ji įeina, ši irgi įeina ir uždaro po savęs duris. Tada nuina paskui Rebeką.
Atgal į viršų Go down
https://vdworld.forumlt.com
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyTr. 02 29, 2012 5:03 pm

Out, nueina nežinia kur.
Atgal į viršų Go down
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Barbie Bitch;*

•Pribumbasinau : 606
•Apkabinu♥ : 8
•VDworld'e esu nuo : 2011-11-17
•Gyvenamoji vieta : Into The Wild
•Pomėgiai : Everything that gives pleasure

Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas EmptyTr. 02 29, 2012 6:33 pm

Ateina čia su Kol ir nieko nelaukdama, jį įsiveda į vidų, juk nebuvo ko čia laukti, durys atrakintos ir visa kitą. Todėl iš kart nueina į svetainę.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content



Įėjimas'išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas'išėjimas   Įėjimas'išėjimas Empty

Atgal į viršų Go down
 

Įėjimas'išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
VDworld.! :: Kat!-